Fotka nahoře vznikla vlastně náhodou - nějak jsem fotil a měl jsem s fotkou jinou představu, která nedopadla, ale pak v postprocesu jsem si uvědomil možnost udělat tohle. 
Rád bych si vyfotil glamour fotku/set se stejným efektem, ale s tím, že už bych od začátku počítal s tím, že je to právě tenhle efekt, co chci použít. Samozřejmě jsem o krok dál, takže bych se pokusil o to udělat ten efekt zase o něco lépe.
Samozřejmě není třeba se omezovat na tuto barvu.
Focení se dá pojmout i jako fantasy nebo jako součást nějakého rituálu nebo spellcastingu - koneckonců prvotní inspirací byly zářivé "tetovačky" Demon Hunterů z World of Warcraft.
Stejně tak se to ale dá pojmout casual jako čistě estetický efekt.

Tetování může být i falešné - namalované henou nebo nějakou tělovou barvou - ale budu potřebovat, aby bylo na těle už při focení, abych viděl - i potom na té fotce, jak se chová vůči tělu a kde aplikovat efekt a v jaké míře.
Zároveň nezvládnu tento efekt aplikovat na vystínované tetování. Ideální pro tento účel jsou nějaké abstraktní geometrické tvary (viz. průvodní fotka) a nebo jednobarevné tetování ve "flat colors". 
Back to Top